Се криел цел час од полицијата во фрижидер (Видео)


Еден Русин се обидел да избега од судската полиција откако избегнал неколку судски рочишта, така што се сокрил во фрижидер.132520830-650x325

Тој е обвинет за кражба, а кога полицијата тропнала на неговата врата, мајката се обидела да ги убеди дека веќе долго време не живее со неа.

Сепак, полицијата успеала да го пронајде смрзнатиот Русин.

Изненадените полицајци потврдиле дека во фрижидерот седел околу еден час, а откако истиот ден бил изведен пред судијата, бил одведен на лекар каде е утврдено дека здравјето не му е загрозено.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1