Се начукавте вчера? – Еве како изгледа светот низ очите на пијан човек (Фото)


Кога си се поднапиен ти се чини дека нема позгоден, позабавен човек од тебе на целиот свет … НО …

pijan-650x325 210 112 39

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1