СЕ ОБИДЕЛ ДА СИЛУВА ДЕВОЈКА: Еве што му направил нејзиниот дечко!


Вилијам Мастон е осомничен за силување во Јужна Каролина. Но 52 годишниот Вилијам покрај обвинение за силување добил и добар ќотек ,претепан е од момчето на девојката која се обидел да ја силува, пренесуваат американските медиуми.

siluvac

 

Момче го пронашло 52 годишниот Вилијам Матсон во спалната соба  како лежи врз неговата девојка. Нервозното момче веднаш започнало да го удира Вилијам со рацете по главата.  Полицијата сепак нема да го тужи момчето бидејќи  го тепал силувачот во самоодбрана.

Полицијата тврди дека момчето повеќе пати со раце го удрил Вилијам и потоа го исфрлил од куќата  во дворот каде продолжил да го тепа. Локалната полиција информира дека лицето на Вилијам било цело облеано во крв и дека имал отоци на усната и левото око.

Момчето ја бранело својата девојка и најверојатно нема да добие тужба за физичка пресметка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1