Се омажи ќерката на Витни Хјустон – со својот брат


bobi-kristina-braun-vitni-hjustytjtyjyton-cerka-foto-tviter-1389351003-425145Боби Кристина Браун – Ќерката на Витни Хјустон, на социјалната мрежа Твитер откри дека се омажила за Ник Гордон, кој нејзината покојна мајка, го одгледуваше како свое дете од неговата 12 година.

Среќно венчани и многу заљубени, се пофали ќерката на покојната Витни на Твитер и објави слика од прстенот.

– Да, Ник и јас се венчавме. Веќе сум уморна да ги слушам сите како тоа не е во ред и како мојата мајка не би го одобрила, вели Кристина.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1