Се појави уште едно ВИДЕО: Разговор меѓу премиерот Груевски и Заев


На видео сервисот ЈуТјуб е објавена уште една видео снимка од разговорот меѓу премиерот Никола Груевски и лидерот на СДСМ, Зоран Заев.gruevskizaev

Претходно телевизијата Сител во централниот Дневник објави дел од видео снимка од еден од четирите разговори помеѓу Груевски и лидерот на СДСМ, во кое Заев директно признава дека снимките кои ги поседува се од странски служби.

Телевизијата најави дека целиот материјал ќе го објави во вечерните вести.

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Заев снимен како му се заканува на Груевски со странски служби

Погледнете…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1