Се породи Андријана Будимир – роди син


andrijanasvadba8780Се породи Андријана Будимир. Таа роди син, а породувањето е извршено на Клиниката за гинекологија. Ова е прво дете на поранешната ракометарка.

ZaSe.com

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1