Се продава мерцедес од 500.000 евра – ваков оглас осамнал во Македонија


Некој се пошегувал или? според оваа фотографија на Паза3 – еден од онлајн огласите се појавил оглас со следната содржина – поради заминување во странство се продава мерцедес с класа 600, цена 500 000 евра

Фото – Либертасkola-480x540

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1