Се продава полициска јакна – Најлесен начин да станете полицаец (Фото)


На извесен Столе повеќе не му е потребна полициската јакна, па решил човекот да ја продава преку оглас.

Јакната  е број 56, а огласувачот е некој Столе од Штип цена 123 евра. Огласот можете да фо погледнете ТУКА.

policiska-jakna 5ae944ab-14a1-4a2d-abad-c730fb4bbe52

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1