Се самоуби татко на две деца во Гостивар – имал долгови


Возрасен маж од Гостивар попладнево си го одзеде животот со огнено оружје, дознава Курир.police-lenta-500

 

Според првичните информации, 50-годишниот гостиварец имал многу долгови и најверојатно тоа е причината поради која донел одлука да се самоубие.

Несреќата се случила околу 18 часост, а В.Ј. се самоубил пукајќи во себе со пиштол.

Како што дознава Курир, станува збор за семеен човек, татко на две деца.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1