Се се плаќа во реалното шоу: Секс 2.000 , тепачка 1.500 евра


На главните актери во реалното шоу продукцијата им вети додатен хонорар или пак победа ако се соблечат, започнат расправија или ако откријата некоја пикантерија од својот живот. Се за гледаност. tepacka realno sou

Финаскискиот момент е пресуден за влагање во реално шоу.Тоа никогаш не го крие натрпеварувачот. Ако се соблечат, имаат секс, се расправаат или ако си ја отворат душата, продукцијата ќе им даде да потипшат договр и ќе земат додатен хонорар за блуд и разврт.

– Мене сопственикот ми вети 2.000 евра ако имам секс со еден од натпреварувачите и ми рече дека ќе победам. но не победив, вели една учесничка од минатогодишните натпреварувачки во реално шоу.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1