ФОТО: Седиштето на ВМРО ДПМНЕ од внатре!


Порталот први.мк објави фото од изгледот на седиштето на ВМРО ДПМНЕ, внатре во фоајето. Новата зграда на ВМРО ДПМНЕ е речиси готова.

vmro sed 2

vmro sediste novo

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1