Се запали автобус на Рекорд во Скопје (Видео)


Од засега непознати причини денес се запали автобус на ЈСП на Рекорд во Центарот на градот, не се познати детали.

Повеќе информации за ова ќе бидат дадени утре.

Sitel.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1