Секс 30.000 денари, предигра 10.000 – проститутките се фискализираа


Закон си е закон. Фискални сметки мора да се издаваат. Па така и сексуалниот однос, мора да се даночи. 18% ДДВ… Секако, станува збор за фотмонтажа, но навистина досетлива

Пулс24

smetka seks

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1