Секс во затвор: Шефот на руската мафија снимен при секс со активистка за човекови права


Рускиот шеф на мафијата и русокосата активистка која била за да ги провери условите во затворот во кој тој се наоѓал завршиле заедно во кревет. Нивната акција била снимена со скриена камера, која ја во неговата ќелија ја поставила управата на затворот.55f929c2-3ea4-4fdc-8c8d-2dda0a0a0a64-snimak-tajni-696x456-718x446-11709

Активистката ја интересирало како во затворот се однесувале со мафијашот, но тоа не прв пат тие двајца да се сретнат. Русокосата редовно му доаѓала на посета, а кога нивните средби изненадно станале подолги, управата на затворот почнала да се сонева. По што во ќелијата поставиле камера.

На снимката се гледа како жената влегла во ќелијата и набрзо се соблекла за интимно го задоволи неименуваниот затвореник во Свердловск во средна Русија.

Се верува дека снимката била направена во Април оваа година, но неодамна протекла во локалните медиуми и предизвикала згрозување во јавноста. Лушето покрај сексот реагирале и за тоа што осудениот мафијаш има дрвен кревет наместо стандардниот затворски плус маса, столици и слики по ѕидовите.

Откриено е дека активистката редовно доаѓала во затворот додека снимката не била откриена, пишува Дејли Меил.

– Приметено е дека нивните средби траеле подолго отколку вообичаено, изјавил еден службеник од затворот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1