Секси наследнички: Овие се најзгодните ќерки на српските ѕвезди (Фото)


1joksimovikmina

За наследничките на Жељко Јоксимовиќ, Цеца Ражнатовиќ, Драган Џајиќ, Сузана Манчиќ и на другите познати личности веќе наголемо се пишува и тие привлекоа големо внимание, пред сè, со својата убавина, пишува српски „Телеграф“.

Овие се најзгодните ќерки на српските ѕвезди:

Мина Јоксимовиќ

Мина има 19 години и е ќерка на популарниот српски кантавтор Жељко Јоксимовиќ.

Оваа девојка многумина ја паметат како симпатично девојче со извонреден талент за музика, меѓутоа, со текот на годините таа пораснала во вистинска убавица, судејќи според фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи.

2joksimovikmina

Теодора Куниќ

Теодора е постарата ќерка на познатата водителка и ЛОТО девојка Сузана Манчиќ. Се занимава со пеење, а неодамна објавила спот за нумерата „Пола срца“. Како и Мина Јоксимовиќ, и Теодора сака да ги објавува сопствените фотографии на социјалните мрежи.

1185506_10200934309812711_1723380586_n
Драгана Џајиќ

Оваа студентка на Факултетот за организациони науки од Белград е наследничка на поранешниот легендарен фудбалер на Црвена звезда Драган Џајиќ. Драгана инаку се занимава и со манекенство и важи за една од најатрактивните Србинки. Таа има и сестра-Сања, која исто може да се пофали со заносен изглед.

Dragana-Dzajic-6-670x447

Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија е ќерка на фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ. Наследничката на Цеца е музички талентирана, сака да пее, а клиповите со нејзините изведби на разни нумери можат веќе наголемо да се погледнат и на каналот Јутјуб. Освен тоа, Анастасија редовно ја користи социјалната мрежа Фејсбук, на која, помеѓу останатото, ги објавува своите фотографии.

anastasija-raznatovic1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1