Семафор виси над пешаците во Ново лисиче (ФОТО)


Семафорот во Ново Лисиче пред Жито и Рептил маркетите ќе се откачи и ќе падне врз главата на некој пешак. Со ваква порака корисник на социјалната мрежа „Фејсбук“ апелира до граѓаните да внимаваат кога ќе минуваат токму на оваа улица.

Фото - Ѕид на сообраќајниот срам

Фото – Ѕид на сообраќајниот срам

Фото - Ѕид на сообраќајниот срам

Фото – Ѕид на сообраќајниот срам

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1