Северина повторно бремена?


Хрватската пејачка Северина Вучковиќ ги заинтригира своите следбеници на „Инстаграм“ кога ја објави новата фотографија со нејзиното момче Игор Којиќ, на која таа додаде: „Желбата на мојот живот е исполнета“.

se.jpg500

Пејачката неодамна изјави дека нејзината најголема желба е да има уште едно бебе, па веќе наголемо се шушка дека Севе повторно е бремена, пишува српски „Пулс“.

За потсетување, Северина првиот пат остана бремена по само неколку месеци забавување со Милан Поповиќ. .

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1