Шеќеринска со бастунче во собранието (ФОТО)


Пратеничката на СДСМ Радмила Шеќеринска минатата недела си ја шинала ногата по што денеска била приморана да се појави со бастун во собранието.

– Многу малку треба за бељата. Се лизнав на скала во Парламентот, но ќе мине, не е ништо страшно – изјави за Плусинфо, пратеничката Шекеринска.

Фото – Плус инфо

radmila bastum

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1