Шок: Дечиња имале орален секс во градинка (Видео/Фото)


seks gradinka

Четиригодишно дете од Калифорнија имало орален секс со петгодишно девојче од неговата градинка “Карсон“ – градинка основана од црквата, известуваат американските медиуми.

Она што ја шокираше јавноста е што ,,оралниот,, секс дечињата го повторувале неколкупати и тоа и во дворот на градинката, тоалетот и за време на времето предвидено за спиење во градинката.

А сето ова се случувало додека воспитачките не гледале или не биле во просторијата,

01-sex

Се се дознало кога еден од родителите се шокирал кога неговиот четиригодишен син до детали опишал што правел со петгодишно девојче, а додал дека девојчето орално задоволувало уште едно дете.

Родителите биле шокирани како толку мали деца може да направат такви работи.

Воспитачката исто така видела како девојче во тоалетот задоволува момченце – ја прашала каде го видела тоа, а девојчето рекло дека видело од друго девојче во градинката. Таа веднаш ја повикала и ја информирала мајката.

article-2272605-174FC9AF000005DC-224_634x412

Градинката сега се затвора, но управата вели дека тоа не е поради секс скандалот туку поради фактот што стариот директор од лични причини дал оставка, а нов не можат да најдат.

Родителите се во шок како толку мали дечиња можат да практикуваат орален секс, а сега имаат и друг проблем – поради тоа што дечињата учествувале без да се свесни што прават во овој секс скандал – ниту една друга градинка не сака да ги прими и да ги запише овие дечиња.

Психолозите пак се загрижени дека целата оваа ситуација ќе остави длабок траг врз дечињата.

mqdefault1Родителите одлучиле да го тужат школото – веќе се поднесени 6 обвиненија од родители на 4 момчиња и 2 девојчиња.  таткото на момчето кое му ја раскажало приказната е првиот што јавно излезе да каже што се случувало – подолу е видеото од таткото Richard McCarthy, а потоа и една од мајките која сака да биде анонимна.

Името на училиштето и градинакта е First Lutheran Church of Carson School –  а овој шокантен инцидент сега го испитува полицијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1