ШОК: Јелена Карлеуша настапи сосема разголена!


Како што најави, така и направи, се појави на сцената во белградскиот хотел „Хајат“, само по корсет!

Е сега тоа што долната облека беше преполна со сваровски кристали, а пејачката носеше екстремно високи штикли беше само додаток на севкупниот впечаток.

karleusa

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1