Шок: Ќерката на Мајкл Џексон бремена на 16 години!


Бројните обожаватели на поп легендата Мајкл Џексон се разнежнија кога ја видоа неговата 16 годишна ќерка Парис Џексон со труднички стомак.

Нема кој не го интересира наводната бременост на тинејџерката која е позната по своето скандалозно однесување.

Парис е видена на вечера со момчето. Под маицата и ѕиркал стомакот кој оддавал впечаток дека девојчето е бремено. Сега сите зборуваат за нејзиниот стомак и за тоа кој би можел да биде таткото. Сето ова го забележале случајни минувачи, а информацијата се уште официјално не е потврдена.Paris Jackson

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1