Шокантна порака од Мис Дунавка до Игор Џамбазов – се дрзна да го навредува


Oткако Игор Џамбазов го сподели видеото на неговата фан страница на Фејсбук за учеството на Дунавка Трифуновска како Мис Македонија на изборот во Тајланд, мисицата возврати со погрдни зборови и споредби од кои може само да ви се згрози.naslovna-dunavka-520x315_thumb_medium500_303

Г-не Игор Џамбазов, немој да ми потресуваш фановите. А јас немам слабо срце како Ти. Од челик е моето. ЈАС. МИС ВО КРАЛСТВОТО ТАЈЛАНД, ТИ, НИШТО ВО С.СЛЕПЧЕ. НИЕ СМЕ ДВА РАЗЛИЧНИ ТИМА. Кога ќе те видам ќе ти ја потпишам сликава, или ке ја пратам по нашиот заедницки другар во с.Слепче . Во Новата година ти посакувам: Жена , каква што имаше некогаш кога беше нормален, Работа , каква што имаше кога беше нормален, Дом , каков што имаше кога беше нормален, и Здравјето што го имаше кога те чуваше вистинска жена. Сега немаш НИШТО, ни мобилен телефон, затоа што си НИШТО. Во години во животот кога требаше да бидеш СЕ. Сега си сам и ЛОШ пример, за сите генерации. Ама си имал фан страна, зошто е бесплатна. Поим немав , не следам лузери.

dunavka

-Игор, мил не се секирај. Не смееш заради срцето. Кај за себе сега и за мене. Немаш капацитет. Колегите од Филип 2 ми рекоа одвај те средиле. Јас мислам концерт спремаш во Борис Трајковски, со Тамара. Два тима без допирна точка. ЈАС НА СЦЕНА ОД МИЛИОН ДОЛАРИ, ВО КРАЛСТВО. ТИ ВО БОРИС ТРАЈКОВСКИ.71175000nnamed

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1