Шокантна смрт- се затрупал во ѓубрето кое не го фрлил со години (ВИДЕО)


Цели две недели Скип Бајнам од Далас се водел како исчезнат, се додека деновиве комуналната служба не го пронашла по дури два дена копање низ ѓубрето во неговиот дом.

9680BAE8EE900A4F875E007A43A8C15EИако се уште е мистерија од што умрел, познато било дека Скип страдал од болест на собирање непотребни работи.

Неговата куќа била преполна со отпад, па службата морала да влезат преку кров за да дојдат до него. Локалните медиуми известиле дека купот со ѓубре достигнувал речиси четири метри.

Во хаосот била пронајдена жива чивава, мртов ракун и две мртви кучиња. Куќата толку била наполнета со отпад, што несреќниот човек не можел да стигне ни до тоалетот, па комуналните служби нашле пластични садови со измет и со урина.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1