Шокантно: Излезе и снимка како Владиката Качевенда орално задоволува младо момче (Видео/Фото)


На Интернет се појави нова шокантна и скандалозна снимка на која се гледа како Владиката Качевенда орално задоволува младо момче.

Vasilije-Kacavenda-2-copyСе работи за момчето А.Р. кое претходно е снимено како се бакнува со Владиката Качевенда.

Инаку, Владиката претходно демантираше дека се бакнувал со младото момче, а момчето на тоа му одговори ‘Кажи ми го тоа во лице ако смееш’.

На новата снимка се гледа како Владиката овојпат орално го задоволува момчето.

– Не се работи за двојник како што тврдеше Владиката. Оваа снимка ја направив скришно за да докажам, вели А.Р, пренесува телеграф.

Видеото може да го погледнете на – Прес.рс

Vasilije-Kacavenda-3

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1