Шокантно видео: Педофил: Канадски водител бакнувал мали девојчиња во уста!


Неверојатно е дека во Канада биле снимени 595 епизоди од педофилската емисија со име “Исто како мама” или “Just Like Mom”, на која деца и родители одговарале на прашања, а водителот одненадеж ги бакнувал децата во уста.

pedofil 432

Емисијата се емитувала од 1980. до 1985. година.

Кога телевизијата станала достапна за сите, телевизиските канали на сите начини се бореле да ја кренат својата гледаност, па така, во тоа време биле снимени огромен број на конзервативни емисии кои ја шокирале јавноста.

Една од тие емисии била “Just Like Mom”, во која постар водител бакнува малолетни девојчиња во уста. Најмонструозно е тоа што таа емисија била наменета за деца, на кои бакнувањето во уста со непознат човек им било претставувано како нормална работа, но и фактот што истата емисија била премногу популарна.

Еве како изгледало ова педофилско шоу:

Tocka.com.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1