ШОКАНТНО ВИДЕО: Српски водител се онесвести среде емисија


Водителот Ненад Скундриќ, кој заедно со Зорана Павиќ ја води ТВ емисијата „Ko vam dade termin“ за време на снимањето се онесвестил и завршил на под.

Nenad-Skundric-500_thumb_medium380_0

Водителот се пожалил дека не се чувствува добро за време на снимањето на емисијата, а неговата колешка Зорана инсистирала да се прекине снимањето и тој да излезе на свеж воздух.

Веднаш потоа, водителот се онесвестил. Набрзо потоа се повратил и продолжил со снимањето на емисијата.

По завршување на работата Ненад примил инфузија, а му било препорачано строго мирување

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1