Штип: И дошол на гости и ја силувал нејзината малолетната ќерка


iscelitel siluvanjeРадовишанец отишол на гости во куќата на свои пријатели од Штип и им приредил вистински кошмар.

Според податоците од полицијата, се работи за 21-годишниот Ш.Ј. кој во семејната куќа на 29-годишната Б.С. од Штип ја силувал нејзината малолетна ќерка, која е на возраст од 12 години.

Радовишанецот си заработи притвор во траење од триесет дена.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1