Што јаде светот – нашле цел глушец во леб (Фото)


Во лебот досега сигурно сме нашле се и сешто од кое ни се згрозило – влакна, инсекти – но ова што им се случило на едно семејство навистина не тера да размислиме што јадеме и во какви се не услови се подготвува храната.

Верувале или не тие пронашле цел глушец во лебот – за среќа ова не е во Македонија

glusec leb

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1