Што носат насилните протести – Плоштадот во Киев пред и потоа (Фото)


Што носат насилните протести – Плоштадот во Киев пред и потоа (Фото)

kiev 6666

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1