Што се случува со Викторија Бекам ? (ФОТО)


Модната дизајнерка и поранешната пејачка Викторија Бекам , која секогаш е беспрекорна , сега ги шокираше фановите.

Викторија секогаш е дотерана беспрекорно на службените настани и на црвените теписи. Се разбира , модната креаторка знае да се облече и кога станува збор за помалку официјални настани , како што беше неделава во Њујорк.

Сепак , американските таблоиди забележаа дека не е се така беспрекорно. Иако има 44 години , по изгледот на рацете би можела да има 20 години повеќе , пишуваат таблоидите.

Од хотел на Менхетн Викрторија излезе во маскирна војничка јакна , црни панталони и со штикли.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1