Си го фрлиле бебето од 11 спрат


Млад брачен пар во Кина е осомничен дека  од 11-от кат го фрлиле своето бебе старо седум дена.

Еден од соседите по инцидентот пред полицијата изјавил дека слушнал расправија на 11 кат непосредно пред да биде фрлено бебето.

cbdhbgvjfdh– Пет минути по расправата жена во црн фустан плачејќи истрча од зградата и тргна кон мртвото бебе, изјавил соседот.

Полицијата се уште не излегле со официјални информации, тие само ијавиле дека младиот брачен пар е префрлен во болница поради можни психички проблеми и дека истите ќе бидат сослушани веднаш по лекарскиот преглед.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1