Силувал тинејџер во училишен двор во Скопје


Скопјанка вчера пријавила дека на 25 јуни во вечерните часови врз нејзиниот 16-годишен син бил извршен полов напад од непознато машко лице.

МВР информира дека мажот го фатило детето и го однело позади основното училиште „Круме Кепески“, каде го силувал.

Полицијата презема мерки за целосно расчистување на случајот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1