Синот на Аркан ја исмеа Цеца – ,,Ќе го носиш ли новиот дечко во Дизниленд?,,


Војин Ражњатовиќ, син на покојниот Жељко Ражњатовиќ Арка, продолжува да провоцира и да ја прозива Светлана Цеца Ражњатовиќ

Последната негова порака поставена на социјалната мрежа Фејсбук се однесува на новото момче на Цеца, Александар Јововиќ.

Screenshot_298

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1