Синот на Брена се испокасапил, па го крпеле во Ургентен центар!


Најмалиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ е познат по тоа дека сака лумпување и забави.lepa-brena-sin

Тој бил со своето друштво на концертот на Аца Лукас и многу се веселеле. Толку го понела една од песните, што ја скршил чашата која ја држел во раката, поради што завршил на Ургентен центар на крпење.

Откако го зашиле, го испратиле дома на закрепнување.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1