Сите мислат дека студирам во Белград, а всушност спијам со четвротица мажи


– Следната недела патувам за Тајланд. Аранжманот од 1200 евра си го заработив сама. Тоа на некои им пречи, но мене не ми е гајле, вака девојка од внатрешноста на Србија, која студира во Белград ја започнува својата приказна за „Независне новине“.hrvati-skola-striptiz-prostitutka-prostitucija-striptizeta-1343262656-190109

– Моите мислат дека студирам во Белград, а јас собирам пари за да одам на егзотично патување. Сите се чудат како една студентка има пари за да си дозволи ваков луксуз. Две години изнајмував стан заедно со другарка. И двете сме од Смедерево и се дружевме и во средно. Во тоа време јас имав дечко, но не ми пречеше што таа излегува со постари мажи кои и купуваат подароци и и даваат пари. Кога ја раскинав врската, таа ми рече:

До сега го задоволувапе орално дечко ти без пари, а сега можеш да го правиш истото за пари!

– Сакам добар провод и зезање, па една вечер прифатив да се видам со еден нејзин пријател. Тој е постар, има 47 години и многу кеш. Не сакав ништо да направам првата вечер, иако ми се допадна. Тој одлепи за мене. Ми праќаше парфеми, пораки… Инаку беше оженет и имаше три деца.

На крај се смувавме, барем јас така мислев. Всушност му се давав за пари. Подоцна другарка ми ме запозна со уште неколку негови пријатели и сега се гледам со четворица.

Знам дека сум проститука, но јас се гледам само со нив и не правам ништо на страна, открила девојката која се гордее со она што го работи.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1