СКАНДАЛ: Дачиќ платил 300 евра за секс со учеснички во „Парови“? (Фото)


Министерот за надворешни работи и поранешен српски премиер Ивица Дачиќ се најде во центарот на вниманието на српската јавност за наводна секс- афера со две познати старлети кои учествуваат во реалното шоу „Парови“.

Дачиќ, за српски „Курир“ вели дека е под негово ниво да коментира такви гадости и порача дека ќе покрене тужба против сите оние што му го споменуваат името во тој контекст.

dacic-620x396

Станува збор за поранешната членка на групата „Моделсице“, Ружица Величковиќ која во алкохолизирана состојба признала дека таа и Наташа Шавија која исто така се натпреварува во ова шоу, имале секс со Дачиќ и дека за тоа тој платил 300 евра.

Поранешниот премиер изјвил дека станува збор за лаги и дека за ова ќе поднесе тужба.

– Под секое ниво е да го коментирам појавувањето на моето име во таа емисија и во тој контекст. Затоа што често ме споменуваат во таа емисија, незнам зошто, не ми преостанува ништо друго освен споменатите личности со кои немам никаква врска, рекол Дачиќ.

Screenshot_85

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1