Скандал: Воспитувачка во градника сексуално злоставувала 4 годишно дете


Вистински скандал објавуваат српските медиуми. Воспитувачка во градника во Чачак Србија сексуално злоставувала 4 годишно дете.velika-britanija-pedofil-1328585176-31983

Според информациите кои ги објавија српските медиуми, грозниот чин се случил на зимување во Златибор каде ецата биле заедно со своите воспитувачки.

Кога се вратило детето дома, ги прашувало родителите каков полов орган имаат и им кажало дека го видело половиот орган на учителката.

Тоа им ракажало на родителите дека учителката го внела во тоалетот, се соблекла и барала орално да ја задоволува. Учителката е суспендирана а случајот е во рацете на обвинителството во Србија

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1