Скопјанец доби 367.000 евра – Падна 7-ка на лото


LOTOВо вечерашното извлекување на Ново Лото скопјанец доби 367.000 евра

Вечерашните бројки 32, 5, 12, 27, 30, 19, 8 со дополнителниот број 2 беа среќни за оној кој своето ливче го уплатил во Чаир, Скопје.

Шестиот добитник по ред во Ново Лото 7/34, освои околу 367.000 евра.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1