Скопјанец нападнат од улични кучиња на улица „Македонија“


На 26.06.2018 година во 15:40 часот во полициската станица Центар М.Ј.(31) пријавил дека истиот ден околу 08:30 часот додека се движел со велосипед на улица „Македонија“ бил нападнат од кучиња-скитници и едно од нив го каснало во пределот на десната подколеница.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1