Скопјанка си нарачала сако од Али Експрес – еве што добила (Фото)


Гордана Максимовска на својот Facebook објави фотографии од она што го нарачала и она што и пристигнало од популарниот Али Експрес.

ali_thumb_medium500_278 ali-1 ali-3

Foto – Kurir

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1