Скопје: Мајка го пронајде синот мртов на Партизанска


Вчера во 18 часот 70-годишната С.К. пријавила дека на булеварот „Партизански Одреди“ во нејзиниот дом го пронашла починат синот. Според податоците од полицијата, се работи за 44-годишниот Александар К.brza pomos

Увид на местото на настанот извршила увидна екипа од Секторот за внатрешни работи Скопје.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција која ќе покаже во какви околности настапила смртта.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1