Скопски возач искрши столбчиња и побегна / Фото


Скопјанец со својот автомобил „форд фокус“ со скопски регистарски таблички ги искрши столбчињата поставени на тротоарот на булеварот „Јане Сандански“ во Аеродром, во близина на слаткарницата „Палма“, пренесува Република.

Откако само ја провери штетата на својот автомобил, несовесниот граѓанин брзо го напуштил местото, велат очевидци.

skop.jpg500-480x358 1skop.jpg500

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1