Слаткар и Сања денес ќе го кажат судбоносното „ДА“


Поранешната манекенка Сања Николиќ и раперот Марко Маринковиќ- Слаткар ќе го изговорат судбоносното „ДА“ на приватна церемонија пред најблиските роднини и пријатели.

На свадбената церемонија се поканети околу 250 гости, пред кои Сања и Слаткар ќе се заколнат на вечна љубов.

Овој пар е во врска веќе неколку години, а Слаткар ја побара Сања за жена пред крајот на 2013 година.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1