Следува продолжен викенд – Понеделник неработен ден


По повод најголемиот христијански празник Велигден неработен ден за православните верници ќе биде 2. Мај (понделник).

20130226-makedonija zname

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1