Слепа жена го виде своето бебе за првпат со помош на специјални очила (ВИДЕО)


Дваесет и деветгодишната Кејти Бајц благодарение на специјалните очила „eSight“ успеа да го види своето бебе и да заклучи дека малото момче впрочем личи на неа во усните и дека има исти прсти на нозете како неговиот татко.slepa-zena-specijalni-ocil-640x327

Кејти има значително оштетен вид, па токму затоа вели дека ова е воопшто првото бебе кое го има видено во својот живот.

Нејзината реакција, дефинитивно ќе допре и до вашите срца.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1