Снаата на Брена со еден куп пластични операции – а има само 21 година (Фото)


Александра Пријовиќ е пејачката на Гранд која деновиве е главна тема поради врската со Филип Живојиновиќ, посиненикот на Лепа Брена . Но нејзината емотивна врска не е единствената причина поради која е во цнтарот на регионалното внимание. Иако има само 21 година , таа направила драстична промена на изгледот.brena snaa2

Таа до неодамна упорно негираше и тврдеше дека не направила ниту една пластична операција но наеднаш ја смени плочата и призна дека „само“ ги зголемила градите. Меѓутоа Инстаграм страната „му благодарам на пластичарот“ објави нејзина фотографија со која потенцираат дека таа освен градите направила корекција и на носот и уште некои делови од лицето.

Впрочем заклучете сами:brena snaa

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1