Снегот направи проблеми – три автобуси се искршија кај Народна Банка


Снегот кој падна во Скопје направи проблеми. Три автобуси  се судрија во близина на Народната Банка.

Во верижниот судир на мостот кај НБРМ најверојатно нема повредени, а засега не се знае колкава е штетата.

Foto - Press24

Foto – Press24

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1