Снимила секс со домашниот миленик па им се пофалила на пријателите (ВИДЕО)


Хана Мари Хајнес е обвинета за силување на куче, откако снимката со секс со својот домашен миленик јазовичар му ја испратила на својот пријател за да се пофали, а овој случај предизвика реакции за згрозување во светската јавност.

Хана видеото му го испратила на својот пријател преку електронска пошта, кој не бил многу фасциниран од нејзиниот чин, туку случајот истиот момент го пријавил во локалната полиција.Zivotno seks

Девојката има 22 години и живее во американската држава Јужна Каролина, а според зборовите на полицијата, направила низа бизарни сексуални работи со својот миленик, и набргу по откривањето на овој чин била приведена во локалната полициска станица каде што признала се, пренесува „Телеграф“.

По сослушувањето и бил одреден притвор, а потоа и кауција од 5.000 американски долари кои нејзина роднина ги платила за неа.

Хана е пуштена да се брани на слобода, а ќе и се суди за насилен и блуден сексуален чин како и за злоупотреба на животни.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1