Со Елен никогаш не е досадно – Спонтана фотка од Оскарите најтвитувана досега


Со Елен никогаш не е досадно:) Спонтано овековечување момент од Оскарите 2014!

На фотографијата се Meryl Streep, Brad Pitt, Julia Roberts, Bradley Cooper, Jennifer Lawrence…

BhxWutnCEAAtEQ6-750x400

selfiOskari1

oskari-2014-81355

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1