ВИДЕО: Џенифер Лоренс повторно падна на Оскарите


Jennifer_Lawrence_643693S1-652x32023-годишната добитничка на Оскар, која минатата година се закити со златната статуетка, поради големата возбуда падна пред преполниот Долби театар.

Оваа година тоа и се случи веќе на црвениот килим:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1